Makelaar i.o.
Geboren in Hengelo, opgegroeid in Emmen en inmiddels al ruim twaalf jaar met veel plezier woonachtig in Leeuwarden. Wat ooit begon als een verhuizing voor een hbo-opleiding aan de NHL Stenden Hogeschool, groeide uit tot een blijvende liefde voor de stad en de Friese nuchterheid en gezelligheid.
Na zeven jaar werkzaam te zijn geweest in de automotivebranche, besloot Djaël het stuur om te gooien en zijn hart te volgen richting de makelaardij. De combinatie van menselijk contact, adviseren en begeleiden bij het aan- of verkopen van een droomwoning maakt het vak voor hem zo bijzonder. Een huis kopen is voor velen een grote stap — en juist daar wil hij het verschil maken.
Binnen De Vos Makelaardij is Djaël actief als makelaar in opleiding. Zijn open houding en oprechte interesse in mensen maken hem een waardevolle schakel in het team en dragen bij aan de persoonlijke service die klanten van De Vos Makelaardij gewend zijn.
In zijn vrije tijd is Djaël graag creatief bezig: hij bouwt met veel passie bussen om tot campers — een hobby waarin techniek, creativiteit, vrijheid en avontuur samenkomen. Daarnaast is hij regelmatig te vinden in de sportschool en bezoekt hij graag een festival om even helemaal op te gaan in de muziek en de sfeer.
Ontvang de waarde van jouw (droom)woning!
De noodzakelijke en statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens maar helpen ons de site te verbeteren. Ga je voor een optimaal werkende website inclusief embedded content? Lees meer over cookies
Meer informatie